60W Profesionální napájecí zdroj, HLG-60H-24A, 24V, 2,5A, IP67
Kód skladu: HLG-60H-24A
EAN:
60W napájecí zdroj pro náročné LED aplikace jako jsou reklamy, či osvětlení budov. Výstupní napětí 24V DC, maximální výstupní proud 2,5A.
Dostupnost
Doručení do 10ti dnů
Ihned k odběru: 0 ks
Skladem u dodavatele: 0 ks
Chci informaci o naskladnění
Popis a parametry
  • Univerzální vstupní napětí / Plný rozsah až do 350VAC
  • Vysoká efektivita až 93%
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
51W -100W
Výstupní proud 1
2,5 A
Frekvence
47 ÷ 63Hz
Vstupní proud AC
0.64A / 115VAC 0.32A / 230VAC 0.3A / 277VAC
Účinnost
89,5%
Váha
0,73kg
Model
HLG-60H-24A
Rozměry
171*61.5*36.8mm (L*W*H)
Výstupní výkon 1
60 W