480W Profesionální napájecí zdroj, HLG-480H-24A, 24V, 20A, IP67
Kód skladu: HLG-480H-24A
EAN:
480W napájecí zdroj pro náročné LED aplikace jako jsou reklamy, či osvětlení budov. Výstupní napětí 24V DC, maximální výstupní proud 20A.
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 1 ks
Popis a parametry
  • Univerzální vstupní napětí / Plný rozsah až do 350VAC
  • Vysoká efektivita až 93%
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
201 W a více
Výstupní proud 1
20 A
Frekvence
47 ÷ 63Hz
Vstupní proud AC
5A / 115VAC 2.45A / 230VAC 2A / 277VAC
Účinnost
94%
Váha
2,8kg
Model
HLG-480H-24A
Rozměry
262*125*43.8mm (L*W*H)
Výstupní výkon 1
480 W