60W Nábytkový napájecí zdroj, FTPC60V24-C2, 24V, 2.5V, IP20, ultra slim
Kód skladu:
FTPC60V24-C2
EAN:
60W Profesionální LED zdroj s krytou svorkovnicí na připojení kabelů, certifikovaný pro montáže do nábytku. Výstupní napětí 24V DC, maximální výstupní proud 2.5V.
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 1
ks
Popis a parametry
Vlastnosti:
- Zdroj konstantního napětí
- Evropský vstupní rozsah AC: 180-264V AC
- Ochrany zdroje: Protizkratová ochrana / Nadproudová ochrana / Přepěťová ochrana/ Tepelná ochrana
- Chlazení zdroje: Pasivní - Volným prouděním vzduchu
- Dodržování celosvětových předpisů pro osvětlení
- Izolace třídy II
Značka
POS
Regulace výstupu
Bez regulace
Stupeň krytí IP
IP20
Typ zdroje
Nábytkové
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
51W -100W
Kvalita provedení
PROFESIONÁLNÍ provedení
Typová řada
FTPC
Výstupní proud 1
2,5 A
Vstupní napětí1
AC 220-240 V
Frekvence
50/60Hz
Vstupní proud AC
0.35A / 230VAC
Účinnost
85%
Krytí 1
IP20
Model
FTPC60V24-C2
Rozměry
159.9 x 57.8 x 18mm
Výstupní výkon 1
60 W