600W Profesionální napájecí zdroj, HLG-600H-24A , 24V, 25A, IP67
Kód skladu: HLG-600H-24A
EAN:
600W napájecí zdroj pro náročné LED aplikace jako jsou reklamy, či osvětlení budov. Výstupní napětí 24V DC, maximální výstupní proud 25A.
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 2 ks
Popis a parametry
  • Univerzální vstupní napětí / Plný rozsah až do 350VAC
  • Vysoká efektivita až 93%
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
201 W a více
Výstupní proud 1
25 A
Frekvence
47 ÷ 63Hz
Vstupní proud AC
7A / 115VAC 3.3A / 230VAC 2.9A / 277VAC
Účinnost
95%
Váha
3,9kg
Model
HLG-600H-24A
Rozměry
280*144*48.5mm (L*W*H)
Výstupní výkon 1
600 W