LED zdroj 24V 500W UTD-24-500 Záruka 5 let
Kód skladu: 056357
EAN:
Voděodolný LED zdroj 24V 500W UTD-24-500 Záruka 5 let IP67
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 3 ks
Skladem u dodavatele: 27 ks
Cena
-10%
Popis a parametry
LED zdroj pro LED pásky UTD-24-500 je opatřen:
  • tepelnou pojistkou
  • pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
  • pojistkou proti přetížení
Voděodolný elektronický spínaný zdroj s ochranou IP67 a 5letou zárukou.
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí 100-277VAC
Výstupní napětí 24V DC/20,8A
Účinnost 91%
Výkon 500W*
Krytí IP67
Rozměry 260×92×37mm
Záruka 5 let
Značka
T-led
Regulace výstupu
Bez regulace
Ochrana proti přetížení
Ano
Protizkratová ochrana
Ano
Tepelná ochrana
Přepěťová ochrana
Ne
Stupeň krytí IP
IP67
Typ zdroje
Voděodolné
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
201 W a více
Kvalita provedení
ECONOMY provedení
Typová řada
UTD
Výstupní proud 1
20,8 A
Vstupní napětí1
AC 100-277 V
Rozměry
260×92×37mm
Výstupní výkon 1
500 W