Vysokonapěťový RGB přijímač, stmívatelný, Max. 400W, RF 2.4GHz, 210VDC, 230VAC, HF3-P400V210, Mi-Light
Kód skladu: HF3-P400
EAN:
Vysokonapěťový RGB přijímačje stmívatelný, jmenovitý výkon Max. 400W, RF 2.4GHz, 210VDC, 230VAC.
Dostupnost
Skladem u dodavatele
Ihned k odběru: 0 ks
Chci informaci o naskladnění
Popis a parametry
Technické specifikace přijímače zahrnují jmenovitý výkon až do 400W, což umožňuje jeho využití i pro náročnější osvětlení. Komunikace s přijímačem probíhá prostřednictvím RF signálu na frekvenci 2.4GHz, což zajišťuje stabilní a spolehlivou komunikaci na větší vzdálenosti bez nutnosti fyzického připojení.
Max. proudové zatížení kanálu
1,9 A
Možnost regulace
Ano, RGB, Stmívání, volba barvy
Max. výkonové zatížení kanálu
400 W (210 V)
Max. výkonové zatížení přjímače
400 W (210 V)
Možnost ovládání
RGB
Kompatibilní série
Kompatibilní série Mi-Light
Provedení
Volně ložený
Typ komunikace
2,4GHz
Napájení
DC 210 V
Barva
Barva bílá
Typ sestavy
Pouze přijímač
Max. proudové zatížení přijímače
1,9 A
Stupeň krytí IP
IP20
Paměť posledního nastavení po vypnutí 1
Ano
Katalogové číslo
HF3-P400V210
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení
Ano
Dosah - volné prostranství
30 m
Rozsah pracovních teplot
-10~40°C