Vysokonapěťový CCT přijímač, stmívatelný, Max. 400W, 2,4GHz, AC 220-240 V, HF2-P400V220, Mi-Light
Kód skladu: HF2-P400V220
EAN:
Vysokonapěťový CCT přijímač je stmívatelný. Jmenovitý výkon Max. 400W, RF 2,4 GHz, AC 220-240 V.
Dostupnost
Skladem u dodavatele
Ihned k odběru: 0 ks
Chci informaci o naskladnění
Popis a parametry
Jmenovitý výkon přijímače dosahuje maximálně 400W, což zajišťuje dostatečný výkon pro většinu běžných aplikací. Přijímač pracuje na frekvenci RF 2.4GHz, což umožňuje bezdrátové ovládání a zajišťuje vysokou flexibilitu při instalaci.
Max. proudové zatížení kanálu
1,82 A
Možnost regulace
Ano, CCT, Stmívání, Chromatičnost
Max. výkonové zatížení kanálu
400 W (220 V)
Max. výkonové zatížení přjímače
400 W (220 V)
Možnost ovládání
Monochromatické, CCT
Kompatibilní série
Kompatibilní série Mi-Light
Provedení
Volně ložený
Typ komunikace
2,4GHz
Napájení
DC 220 V
Barva
Barva bílá
Typ sestavy
Pouze přijímač
Max. proudové zatížení přijímače
1,82 A
Stupeň krytí IP
IP20
Balení karton
18,3 kg, 30 ks, 435 x 255 x 270 mm
Balení 1kus
0,575 kg, 231 x 404 x 83 mm
Paměť posledního nastavení po vypnutí 1
Ano
Katalogové číslo
HF2-P400V220
Rozměry
174 x 160 x 34,5 mm
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení
Ano
Dosah - volné prostranství
30 m
Rozsah pracovních teplot
-10-40°C