Vysokonapěťový jednobarevný přijímač, stmívatelný, Max. 400W, RF 2.4GHz, 220VDC, 230VAC, HF1-P400V220, Mi-Light
Kód skladu: HF1-P400V220
EAN:
Vysokonapěťový jednobarevný přijímač je stmívatelný. Jmenovitý výkon Max. 400W, RF 2.4GHz, 220VDC, 230VAC.
Dostupnost
Skladem u dodavatele
Ihned k odběru: 0 ks
Chci informaci o naskladnění
Popis a parametry
Jmenovitý výkon přijímače dosahuje maximálně 400W, což zajišťuje dostatečný výkon pro většinu běžných aplikací. Přijímač pracuje na frekvenci RF 2.4GHz, což umožňuje bezdrátové ovládání a zajišťuje vysokou flexibilitu při instalaci. Přijímač je kompatibilní s napětím 220VDC a 230VAC, což zajišťuje jeho všestranné použití v různých elektrických systémech.
Max. proudové zatížení kanálu
1,82 A
Možnost regulace
Ano, stmívání
Max. výkonové zatížení kanálu
400 W (220 V)
Max. výkonové zatížení přjímače
400 W (220 V)
Možnost ovládání
Monochromatické
Kompatibilní série
Kompatibilní série Mi-Light
Provedení
Volně ložený
Typ komunikace
2,4GHz
Napájení
DC 220 V
Barva
Barva bílá
Typ sestavy
Pouze přijímač
Max. proudové zatížení přijímače
1,82 A
Stupeň krytí IP
IP20
Paměť posledního nastavení po vypnutí 1
Ano
Katalogové číslo
HF1-P400V220
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení
Ano
Dosah - volné prostranství
30 m
Rozsah pracovních teplot
-10~40°C