LED zdroj 24V 500W UTD-24-500 Záruka 5 let
Kód skladu:
056357
EAN:
Voděodolný LED zdroj 24V 500W UTD-24-500 Záruka 5 let IP67
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 3
ks
Skladem u dodavatele:
27
ks
Popis a parametry
LED zdroj pro LED pásky UTD-24-500 je opatřen:
- tepelnou pojistkou
- pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční)
- pojistkou proti přetížení
Voděodolný elektronický spínaný zdroj s ochranou IP67 a 5letou zárukou.
Specifikace LED zdroje |
| Vstupní napětí | 100-277VAC | ||
| Výstupní napětí | 24V DC/20,8A | ||
| Účinnost | 91% | ||
| Výkon | 500W* | ||
| Krytí | IP67 | ||
| Rozměry | 260×92×37mm | ||
| Záruka | 5 let | ||
Značka
T-led
Regulace výstupu
Bez regulace
Ochrana proti přetížení
Ano
Protizkratová ochrana
Ano
Tepelná ochrana
Přepěťová ochrana
Ne
Stupeň krytí IP
IP67
Typ zdroje
Voděodolné
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
201 W a více
Kvalita provedení
ECONOMY provedení
Typová řada
UTD
Výstupní proud 1
20,8 A
Vstupní napětí1
AC 100-277 V
Rozměry
260×92×37mm
Výstupní výkon 1
500 W