320W Profesionální napájecí zdroj, HLG-320H-24A, 24V, 13,34A, IP67
Kód skladu: HLG-320H-24A
EAN:
320W napájecí zdroj pro náročné LED aplikace jako jsou reklamy, či osvětlení budov. Výstupní napětí 24V DC, maximální výstupní proud 13,34A.
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 3 ks
Popis a parametry
  • Univerzální vstupní napětí / Plný rozsah až do 350VAC
  • Instalovaný aktivní korektor účiníku - PFC
  • Chlazení zdroje - Pasivní, volným prouděním vzduchu chladičem
  • Instalovaný potenciomet pro korekci výstupního napětí (typ A)
  • IP67/IP65 design pro vnitřní i venkovní aplikace
  • Ve shodě s celosvětovými bezpečnostními zákony pro osvětlení
  • 5 let záruka (Pozn.1)
  • Vhodné pro suché, vlhké a mokré prostředí
  • Vysoká efektivita až 93%
Kompletní TECHNICKÁ DOKUMENTACE ke stažení ZDE
Značka
MeanWell
Regulace výstupu
Vestavěným potenciometrem
Stupeň krytí IP
IP67
Typ zdroje
Voděodolné
Výstupní napětí
DC 24 V
Výkonová řada
201 W a více
Kvalita provedení
PROFESIONÁLNÍ provedení
Typová řada
HLG
Výstupní proud 1
13,34 A
Vstupní napětí1
AC 90-305 V
Frekvence
47 ÷ 63Hz
Vstupní proud AC
3.5A / 115VAC 1.65A / 230VAC 1.45A / 277VAC
Účinnost
94%
Krytí 1
IP67
Váha
1,88kg
Výrobce
MEANWELL
Model
HLG-320H-24A
Rozměry
252*90*43.8mm (L*W*H)
Výstupní výkon 1
320 W