Track svítidlo RGB + CCT 30W, černé, 2,4GHz, 1800 Lm, TS5-30B-RF, Mi-Light
Kód skladu:
TS5-30B-RF
EAN:
Track svítidlo RGB + CCT v černém provedení s výkonem 30W.
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 1
ks
Popis a parametry
Chromatičnost
RGB, 2700+6500 K
Kompatibilní série
Kompatibilní série Mi-Light
Index rozpoznání barev CRI
CRI90
Typ komunikace
2,4GHz
Typ montáže
Přisazený typ
Napájení
AC 100-240 V
Barva
Barva černá
Stupeň krytí IP
IP20
Příkon
30 W
Vstupní napětí1
100-240 V
Světelný tok
1800 Lm
Světelný úhel
36°
Materiál1
kov
Barevná teplota
2700K-6500 K
Rozměry
⌀ 76 mm, délka= 246 mm