OS COR72310 CORVUS LE2 závěsné plastové svítidlo černá / bílá IP40 3000 K 32W LED - OSMONT
Kód skladu: OS COR72310
EAN: 8591728072537
Popis a parametry
Kruhové závěsné svítidlo s průměrem stínidla Ø495 mm. Svítidlo se skládá z bezkabelového závěsu LE a opálového polykarbonátového stínidla. Stínidlo je uchyceno za pomoci sklapovacích držáků. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Barva
černá / bílá
Max. příkon světelného zdroje
32W
Napájecí napětí
230V