OS COR72304 CORVUS LE1 závěsné plastové svítidlo stříbrná / bílá IP40 3000 K 25W LED - OSMONT
Kód skladu: OS COR72304
EAN: 8591728072476
Popis a parametry
Kruhové závěsné svítidlo s průměrem stínidla Ø370 mm. Svítidlo se skládá z bezkabelového závěsu LE a opálového polykarbonátového stínidla. Stínidlo je uchyceno za pomoci sklapovacích držáků. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Barva
stříbrná / bílá
Max. příkon světelného zdroje
25W
Napájecí napětí
230V