OS COR72300 CORVUS LE1 závěsné plastové svítidlo bílá IP40 3000 K 25W LED - OSMONT
Kód skladu: OS COR72300
EAN: 8591728072438
Dostupnost
Do 10 dnů
Popis a parametry
Kruhové závěsné svítidlo s průměrem stínidla Ø370 mm. Svítidlo se skládá z bezkabelového závěsu LE a opálového polykarbonátového stínidla. Stínidlo je uchyceno za pomoci sklapovacích držáků. Svítidlo je vhodné do interiéru.
Barva
bílá
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
teplá bílá
Patice
LED
Délka závěsu v mm
1000
Ochrana IP
IP40
Max. příkon světelného zdroje
25W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V