LU ZKS.L3A.M500.60 PA Závěsné svítidlo MAIA PMMA 31,3W LED 3000K akrylátové sklo bílá opál ZKS.L3A.M500 PA - LUCIS
Kód skladu: LU ZKS.L3A.M500.60 PA
EAN: 8595584762250
Dostupnost
Více než 10 dnů
Popis a parametry
  • Typ: závěsné svítidlo
  • Stínítko: akrylátové sklo PMMA opál
  • Kovové části: bílý lak matný
  • Závěs: samonosný vodič bílé barvy vyztužený ocelovým lankem s bíle lakovanými prvky min. délky 300 mm
Rozměry: A: 150 mm, B: 500 mm, C: 2000 mm
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
teplá bílá
Patice
LED
Stmívatelné
Ne
Délka závěsu v mm
2000
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
31,3
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V