LU ZKS.L2A.M500.60 PA Závěsné svítidlo MAIA PMMA 41,4W LED 4000K akrylátové sklo bílá opál ZKS.L2A.M500 PA - LUCIS
Kód skladu:
LU ZKS.L2A.M500.60 PA
- Typ: závěsné svítidlo
- Stínítko: akrylátové sklo PMMA opál
- Kovové části: bílý lak matný
- Závěs: samonosný vodič bílé barvy vyztužený ocelovým lankem s bíle lakovanými prvky min. délky 300 mm
Rozměry: A: 150 mm, B: 500 mm, C: 2000 mm
Stmívatelné
Ne
Max. příkon světelného zdroje
41,4
Napájecí napětí
230V