LU ZKS.L1A.M500.M DALI2 Závěsné svítidlo MAIA 58,2W LED 3000K sklo bílá opál ZKS.L1A.M500.L DALI - LUCIS
Kód skladu:
LU ZKS.L1A.M500.M DALI2
- Typ: závěsné svítidlo
- Stínítko: bílé ručně foukané trojvrstvé sklo opál mat
- Kovové části: bílý lak matný
- Závěs: samonosný vodič bílé barvy vyztužený ocelovým lankem s bíle lakovanými prvky min. délky 300 mm
Rozměry: A: 150 mm, B: 500 mm, C: 2000 mm
Stmívatelné
ano, DALI
Max. příkon světelného zdroje
41,4
Napájecí napětí
230V