LU ZKS.L1A.M320.M DALI2 Závěsné svítidlo MAIA 27,6W LED 3000K sklo bílá opál ZKS.L1A.M320.L DALI - LUCIS
Kód skladu:
LU ZKS.L1A.M320.M DALI2
EAN:
Dostupnost
Více než 10 dnů
Popis a parametry
- Typ: závěsné svítidlo
- Stínítko: bílé ručně foukané trojvrstvé sklo opál mat
- Kovové části: bílý lak matný
- Závěs: samonosný vodič bílé barvy vyztužený ocelovým lankem s bíle lakovanými prvky min. délky 300 mm
Rozměry: A: 150 mm, B: 320 mm, C: 2000 mm
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
teplá bílá
Patice
LED
Stmívatelné
ano, DALI
Délka závěsu v mm
2000
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
22,9
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V