LU ZK.L4B.M500.M DALI2 Závěsné svítidlo MAIA B 22,3W LED 4000K sklo bílá opál DALI ZK.L4B.M500.L - LUCIS
Kód skladu:
LU ZK.L4B.M500.M DALI2
EAN:
Dostupnost
Více než 10 dnů
Popis a parametry
- Typ: závěsné svítidlo
- Stínítko: bílé ručně foukané trojvrstvé sklo opál mat
- Kovové části: ocelový plech bíle lakovaný
- Závěs: samonosný vodič bílé barvy vyztužený ocelovým lankem
Rozměry: A: 150 mm, B: 500 mm, C: 2000 mm
Driver svítidla je umístěný přímo ve svítidle.
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
studená bílá
Patice
LED
Stmívatelné
ano, DALI
Délka závěsu v mm
2000
Max. příkon světelného zdroje
22,3
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V