LU SR.L2.200.61M DALI2 Nástěnné svítidlo ALFA 8,3W LED 4000K sklo černá opál SR.L2.200.61L DALI - LUCIS
Kód skladu: LU SR.L2.200.61M DALI2
EAN:
Dostupnost
Více než 10 dnů
Rozměry: A: 255 mm, B: 200 mm, C: 330 mm
Barva
černá / opál
Stmívatelné
ano, DALI
Napájecí napětí
230V