LU SR.L2.200.60M DALI2 Nástěnné svítidlo ALFA 7,4W LED 4000K sklo bílá opál SR.L2.200.60L DALI - LUCIS
Kód skladu: LU SR.L2.200.60M DALI2
EAN:
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 6 ks
Rozměry: A: 255 mm, B: 200 mm, C: 330 mm
Barva
bílá / opál
Stmívatelné
ano, DALI
Napájecí napětí
230V