LU SR.L2.200.60 Nástěnné svítidlo ALFA 8,3W LED 4000K sklo bílá opál SR.L2.200.60 - LUCIS
Kód skladu: LU SR.L2.200.60
EAN: 8595584757867
Dostupnost
Více než 10 dnů
Popis a parametry
  • Typ: nástěnné svítidlo
  • Stínítko: bílé ručně foukané trojvrstvé sklo opál mat
  • Těleso svítidla: ocelový plech lakovaný bíle RAL 9003 (.60) nebo černě RAL 9005 (.61)
Rozměry: A: 255 mm, B: 200 mm, C: 330 mm
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
studená bílá
Patice
LED
Stmívatelné
Ne
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
8,3
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V