LU I2.L1.600.93 Nástěnné svítidlo IZAR II 20,9W LED 3000K akrylátové sklo černá I2.L1.600.93 - LUCIS
Kód skladu: LU I2.L1.600.93
EAN: 8595584721431
Dostupnost
Více než 10 dnů
Popis a parametry
  • Typ: nástěnné svítidlo
  • Stínítko: akrylátové sklo nebo kombinace akrylátové sklo a nerez
  • Těleso svítidla: ocelový plech bíle lakovaný
  • Barva: nerez (83); akryglas bílý (92); akrylglas černý (93)
Rozměry: A: 600 mm, B: 80 mm, C: 40 mm
Barva
černá
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
teplá bílá
Patice
LED
Stmívatelné
Ne
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
20,9
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V