GLO 67109-24S PILLA 67109-24S Stojací lampa - GLOBO
Kód skladu: GLO 67109-24S
EAN: 9007371385591
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 0 ks
Skladem u dodavatele: 1 ks
Popis a parametry
Stojací svítidlo, chrom, broušený hliník, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, vypínač, dálkové ovládání, fixace barev, Ø200, V: 1160, LED 24W 230V, 1000lm, 3000K, RGB LED 12W 230V, změna barvy 3000-6000K
Stojací svítidlo ze série Pill zaujme svým vzhledem. Svítidlo je vyrobeno z chromu, hliníku a průhledných křišťálů K5. Barvu lze měnit a fixovat pomocí dálkového ovladače. Svítidlo se dvěma zkroucenými rameny má výšku 116cm a je stmívatelné. 24W LED zdroj svítí intenzitou 1000 lumenů s teplotou světla 3000 Kelvinů. Integrovaný 12W LED RGB zdroj svítí různými RGB barvami.
Barva
chrom / průhledná
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
RGB+CCT
Patice
LED
Stmívatelné
Ano
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
24W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V