GLO 48027-40SH GEORGIA 48027-40SH Stropní svítidlo - GLOBO
Kód skladu: GLO 48027-40SH
EAN: 9007371417117
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 0 ks
Skladem u dodavatele: 1 ks
Popis a parametry
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, černý, Smart Home a Alexa, časovač, paměťová funkce, noční světlo, třpytivý efekt, stmívatelné, IP44 dálkové ovládání, měnič barvy, včetně 2xAAA, Ø500, V: 80, 1xLED 40W 230V, 1xRGB LED 5W, 230V CCT 2700-6000K
Barva
bílá / černá
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
RGB+CCT
Patice
LED
Stmívatelné
Ano
Ochrana IP
IP44
Max. příkon světelného zdroje
40W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V