GLO 48017-60R LEOLA 48017-60R Stropní svítidlo - GLOBO
Kód skladu: GLO 48017-60R
EAN: 9007371404544
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 0 ks
Skladem u dodavatele: 4 ks
Popis a parametry
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, plast šedý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, Ø490, V: 105, včetně 1xLED 60W 230V, 4200lm zdroj, 2650lm výstup, změna barvy světla 3000-6000K
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
nastavitelná bílá (CCT)
Patice
LED
Stmívatelné
Ano
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
50W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V