GLO 41386-30SH CONNOR 41386-30SH Stropní svítidlo - GLOBO
Kód skladu:
GLO 41386-30SH
EAN:
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 0
ks
Skladem u dodavatele: 50 ks
Info k doručení: Zboží z externího skladu je expedováno řádově mezi 10-14 dny.
Popis a parametry
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, TUYA, mobilní aplikace, časovač, paměťová funkce, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič a fixace barvy, Ø700, V: 80, včetně 1xLED 30W 230V, 1950lm, 1xRGB LED 5W 230V, multicolor,CCT 3000-6000K
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
RGB+CCT
Patice
LED
Stmívatelné
Ano
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
30W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V