GLO 41386-30RGBSH LAMON 41386-30RGBSH Stropní svítidlo - GLOBO
Info k doručení: Zboží z externího skladu je expedováno řádově mezi 10-14 dny.
Stropní svítidlo, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní se Smar Home a Alexa časovač, stmívatelné, dálkové ovládání, Ø500, V:65, včetně 1xLED 30W 230V, 2400lm, 1x RGB LED 5W 230V, změna barvy světla 3000-6000K
Stropní svítidlo ze série Connor (Ø50 cm) zaujme svou funkčností. Stmívatelné stropní svítidlo vyrobené z plastu s třpytivým efektem svítí intenzitou 2400 lumenů (5W LED). Světlo je možné ovládat a fixovat v několika stupních pomocí přiloženého dálkového ovladače (od 3000 až po 6000 kelvinů). Svítilna je kompatibilní s programy Smart Home a Alexa. Smart svítidlo se snadno ovládá přes aplikaci Tuya Smart App (Android ™ / IOS). Ovládání hlasem je možné přes Amazon Echo ™, Google Home.