GLO 41386-16SH CONNOR 41386-16SH Stropní svítidlo - GLOBO
Kód skladu:
GLO 41386-16SH
EAN:
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 0
ks
Skladem u dodavatele: 50 ks
Info k doručení: Zboží z externího skladu je expedováno řádově mezi 10-14 dny.
Popis a parametry
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní se Smart Home a Alexa, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič barvy, fixace barvy, Ø400, V:65, LED 16W 230V, 1040lm, RGB LED 3W 230V, multicolor, změna barvy světla 3000-6000K
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
RGB+CCT
Patice
LED
Stmívatelné
Ano
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
16W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V