GLO 41359-40RGBSH XAVER 41359-40RGBSH Stropní svítidlo - GLOBO
Info k doručení: Zboží z externího skladu je expedováno řádově mezi 10-14 dny.
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál, kompatibilní se Smart Home a Alexa, časovač, stmívatelné, dálkové ovládání, změna a fixace barev, Ø560, V: 85, včetně 1xLED 40W 230V, 3200lm, 1xRGB LED 5W 230V, změna barvy světla 3000-6500K
Stropní svítidlo ze série Xaver (Ø56 cm) zaujme svou funkčností. Stmívatelné stropní svítidlo vyrobené z kovu a akrylu svítí intenzitou 3200 lumenů (40W LED). Teplotu světla je možné ovládat a fixovat v několika stupních pomocí přiloženého dálkového ovladače (od 3000 až po 6500 kelvinů). Svítilna je kompatibilní s programy Smart Home a Alexa a má měnič barev. Smart svítidlo se snadno ovládá přes aplikaci Tuya Smart App (Android ™ / IOS). Ovládání hlasem je možné přes Amazon Echo ™, Google Home.