GLO 41354-30SH CARRY 41354-30SH Stropní svítidlo - GLOBO
Kód skladu: GLO 41354-30SH
EAN: 9007371394562
Dostupnost
Skladem
Ihned k odběru: 0 ks
Skladem u dodavatele: 4 ks
Popis a parametry
Stropní svítidlo, kov bílý stříbrný, akryl opál čirý, kompatibilní se Smart Home a Alexa, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič a fixace barvy, Ø530, V:83, včetně 1xLED 30W 230V, 100-1500lm, 1xRGB LED 5W 230V, změna barvy světla 3000-6000K
Jednoduché stropní svítidlo je ze série CARRY (Ø 53 cm) s bílým kovovým rámem se stříbrnou barvou a čirým akrylovým sklem. Pomocí dálkového ovládání můžete měnit a fixovat barvy (5W RGB zdroj). Teplotu světla můžete regulovat od 3000 do 6000 Kelvinů. Světlo je možné i stmívat. 30W LED zdroj poskytuje až 1500 lumenů. Svítidlo má třpytivý efekt. Smart svítidlo se snadno ovládá přes aplikaci Tuya Smart App (Android Tm / IOS). Ovládání hlasem je možné přes Amazon Echo Tm, Google Home atd. Výhodou je bezproblémová integrace do inteligentní domácí sítě v kombinaci s neomezeným připojením k jiným zařízením v síti. Obsluha přes domácí síť šetří vaši elektřinu.
Barva
bílá / opál
Počet světelných zdrojů
1
Barva světla
RGB+CCT
Patice
LED
Stmívatelné
Ano
Ochrana IP
IP20
Max. příkon světelného zdroje
30W
Včetně světelného zdroje
ano
Napájecí napětí
230V